O NAS

Cześć,
Studio Nagraniowe LIFE Produkcja jest stosunkowo nowe na arenie białostockiej, ale ja nie jestem taki zupełnie nowy. Nazywam się Adam Batruch. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nagrywaniu i produkcji muzycznej, a także jako muzyk, bo sam gram na basie i gitarze. Pierwsze nagrania realizowałem już w 2000 roku. Współpracowałem m.in. z Cochise, Kuba Rozpruwacz, Pies Mazowiecki, Kamila Woronowicz, BeatIt, Michał Jarmoszuk. Sztuki mixu uczyłem się od najlepszych, a swoją wiedzę cały czas doskonalę. Uczestniczyłem m.in. w seminarium Andy Wallace’a, byłem słuchaczem rocznego kursu w Studio Hertz. Ponadto aranżuję i komponuję muzykę. Jeśli jest potrzeba w trakcie nagrań oferuję również wsparcie aranżacyjne. Wszystko powyższe jest gwarantem dobrego brzmienia.

Posiadam wysokiej klasy sprzęt zarówno nagraniowy jak i bogatą ofertę backline, nie wiem czy nie największą w Białymstoku.

Realizacja nagrań odbywa się w Kleosinie pod Białymstokiem oraz w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski. Posiadam potężny live room o wysokości 7 metrów, doskonały do nagrywania perkusji i innych sytuacji potrzebujących „przestrzeni”. Posiadam także odpowiednią „przestrzeń wokalową”, w której w zależności od potrzeby można nagrać głos bardziej suchy (np. lektorski), lub bardziej „mokry” do utworów potrzebujących dużo powietrza.

Aha! I zapomniałbym dodać – jestem fanem analogowego brzmienia, jeśli chcesz brzmieć np. nowocześnie, ale nie plastikowo, dobrze trafiłeś !

Zapraszam
Adam Batruch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *